Piráti

Frenštát pod Radhoštěm, Horní 25
Po - Ne, 10:00 - 22:00
+420 739 063 321

Ocitnete se v soukromé kajutě kapitána Černovouse (Edward Teach), na jeho lodi jménem Pomsta královny Anny. S touto lodí se stal Černovous nejobávanějším pirátem.

Říká se, že u sebe nosil 6 pistolí a dvě šavle. Ve vlasech nosil zapleteny hořící doutnáky. Jeho loď Pomsta královny Anny byl nejobávanější pirátský koráb všech dob...Píše se rok 1718, zlatá éra pirátství v Karibiku. Pomsta královny Anny vydrancovávala postupně všechny lodě, jenž proplouvaly do přístavu. Při posledním tažení na Černovouse, kdy byl zabit, se ocitla loď bez kapitána a nikdo s ní nechtěl vyplout na moře. Avšak v soukromé kajutě kapitána zůstal uvězněn přeběhlík Jack z jeho posádky. Jack ukryl mapu k tajnému pokladu, který může být nyní tvůj.

Ty a tvá skupina jako poslední piráti z posádky a přátele Jacka, jste se probojovali přes stráže do kajuty Černovouse. Máte 60 minut, než dorazí posily z pevnosti. Nyní musíš použít tvé vybroušené smysly, komunikaci, pozorování a logiku k odemknutí cely a získání klíče k mapě a pokladu!

Rezervace únikové místnosti

3 - 6 hráčů
1 200 Kč
2 hráči
700 Kč
rezervovat